Zpátky, živí, odpočatí, v jednom kole

7:18 PM Jan Rosenthaler 0 Comments

Zdravíme všechny příznivce naší skupiny No Limits! Ozýváme se po delší době, což je způsobeno několika faktory. 1) V Indii je špatné připojení k internetu (dalo by se říct žádné). 2) V Indii je také špatná hygiena, a proto většina z nás přijela s nějakými zdravotními potížemi. A ty se společně s únavou dávají dohromady těžko! Proto tedy jsme měli takovouto prodlevu od svého příletu zpátky do ČR. Nyní už jsme opět ponořeni v plné práci na výstupech. A je se rozhodně na co těšit.
Co všechno se tedy chystá? Samozřejmě celá hromada krásných fotek, některé z nich budou i vytisknuty na formát A3, jiné budeme používat při našich cestopisných přednáška. A že máme v plánu zavítat do všemožných koutů republiky. Dále se sepisují deníky několika členů expedice. Některé ukázky jistě vyjdou i na tomto blogu, bohužel těžko mohou vyjít celé, neboť například deník autora má průměr na den přes pět normostran :). Ale teď to hlavní. Ve fázi střihu je náš film! Ten bude představen někdy v půlce listopadu. A jsme si jistí, že bude stát za shlédnutí.
Co jsme všechno zažili? To se nedá popsat ani v těch nejdelších denících nebo v triologii velkofilmů. Je to neskutečné množství vjemů, zážitků a pouček do života. Poznali jsme krásu, sílu, klid, svoje hranice, neznámé kraje, neuvěřitelné lidi a spoustu dalších věcí. Vše se vám budeme snažit přiblížit co nejvěrněji ve svých denících a následném filmu. Abyste se na nás nezlobili za to, že jsme vás nechali tak dlouho čekat, startujeme se zápisky ještě dnes!
Tak takhle nějak jsme vypadali při návratu.

Čtěte

Mohlo by Vás také zajímat

0 comments: