Běh pro Paraple

7:55 AM Jan Masak 0 Comments

Na Běh po Paraple jsme dorazili přibližně ve dvě hodiny a hned jsme se šli zaregistrovat. Pak jsme si odložili věci a šli jsme sledovat běh na sto metrů, který byl velmi neobvyklý, neboť si ho někteří rozhodli zpestřit například během pozadu, nebo se někteří drželi za ruce. Tohoto běhu se také zúčastnili kůň, poník, kočárek, vozíčkáři a samozřejmě my jako skupina No Limits Himalaya. Při běhu jsme se vyfotili i se Zdeňkem Svěrákem a získali pomoc předního českého lékaře Pavla Pafko.

Po běhu na sto metrů jsme si ještě zaběhli běh na čtyři kilometry, při kterém jsme vydali z sebe co nejvíce sil, což je patrné i z našeho umístění, Honza Rosenthaler obsadil druhé místo ve své kategorii, Tomáš skončil na pátém, já, Jan Masák, na šestém a Vojta Kolář na sedmém, takže dohromady se nám podařilo obsadit čtyři se sedmi nejlepších příček. Většině z nás však nešlo v první řadě o umístění, ale o zábavu a překonání sebe sama.

Během akce jsme navštívili i místní věštírnu s otázkou, jak dopadne naše expedice do Himalájí. Věštkyně nám odpověděla, že se na sto procent nikomu nic nestane, což je pro nás velmi dobrá zpráva. Ke konci programu jsme měli možnost účastnit se koncertu skupiny Divokej Bill. Od hudebníků jsme dostali i autogram na naši expediční vlajku.

Mně se akce velmi líbila a přálo nám i počasí. Panovala celou dobu skvělá nálada a jsem rád, že se na tak dobrou věc shromáždilo tolik lidí.


Autor: Jan Masák

Mohlo by Vás také zajímat

0 comments: