Prezentace No Limits v Rock n´Wall

11:55 AM Jan Rosenthaler 0 Comments

Dne 19. 5. proběhla prezentace aktivit a cílů No Limits. Několik jejích účastníků veškerým zájemcům odprezentovalo své aktivity a nastínilo, co všechno ještě mají v plánu vykonat. Za tímto účelem také posluchači dorazili do kavárny Rock n´Wall.
Šlo vlastně o první přednášku spojenou s No Limits. Dosud se naši podporovatelé mohli o našich činnostech dozvědět přes Facebook, blog a další kanály. Teď jsme tedy zapojili i mluvené slovo a rozhodně ho ještě v budoucnu využijeme, zvláště po návratu z expedice. Naše hlavní organizátorka, Linda Vlčková, celý večer zahájila představením DofE a vůbec nás samých. (Pokud by to některý čtenář nevěděl, nechť se podívá na další blogy nebo navštíví naše FB stránky uvedené na liště blogu.) Po uvedení diváků do obrazu pokračoval Vojta Kolář. Ten se věnoval našim cvičným expedicím a dalším přípravám. Také neopomněl zmínit expedici Nairi 2014, které se sám zúčastnil.
Navázal Štěpán Pastula, již zkušený z mnoha svých přednášek a festivalů. Rozpovídal se o specifických rysech tibetsko-indické kultury. Pro lepší ilustraci uvedl několik vtipných historek ze svého pobytu v těchto oblastech. Svým projevem připravil vhodnou půdu pro svého následovníka, který ovšem ještě na chvíli pustil na improvizované pódium Antonína Koláře, aby osvětlil principy synergie a Klubu cestovatelů. Pak už tedy přišel Jan Rosenthaler a dál oral půdu, předoranou svými předchůdci. Mluvil o vozíčkářích a jejich specifických potřebách. Využil i přítomného Jana Krauskopfa. Následně dostali posluchači prostor pro své dotazy. Když všechny sna uspokojivě zodpověděli, ukončili oficiální část a lidé se mohli ptát už jen osobně.¨
Prezentace byla rozhodně kvalitní a po vybroušení některých detailů snese i kritické oko skeptického diváka.

Mohlo by Vás také zajímat

0 comments: