Úspěch týmu No Limits v soutěži Hannah Grant posvětila bouřka

5:02 AM NO LIMITS Himalaya 2016 0 Comments


Ve středu 8. června 2016 jsme obdrželi sponzorské dary v rámci soutěže Hannah Grant, kterou letos vyhlásila společnost Hannah Czech a.s., prodejce outdoorového oblečení a vybavení, při příležitosti oslav 25. výročí své existence.Se svým projektem expedice No Limits Himalaya 2016 jsme se úspěšně probojovali do 2. kola mezi 25 vítězných projektů v soutěži Hannah Grant. Celkově jsme tak uspěli v konkurenci 121 plánů. Vedení společnosti Hannah Czech a. s. zaujal nejen tento unikátní projekt studentské expedice s vozíčkářem, ale také jeho celková vize, tedy práce mladých lidí na velkém cestovatelském projektu a zapojení hendikepovaného člověka.
Byli jsme uvítáni v budově společnosti Hannah na Americké ulici v Plzni marketérkou Monikou Roseckou, která nám následně ukázala prostory od přízemí až po osmé patro. Díky tomu jsme poznali zázemí a chod společnosti, což se každému jen tak nepovede. Po exkurzi jsme přišli do zasedací místnosti, kde jsme byli blíže seznámeni se soutěží Hannah Grant a jejími podmínkami plnění závazků. Pro ještě větší zpestření tohoto setkání přestala fungovat v budově elektřina kvůli silné bouřce. Avšak tmavá chvíle nikoho nerozhodila a paní Rosecká dále pokračovala v přednášce.

Po prezentaci došlo k předání sponzorských darů: batohy, trekové hole, stany, spacáky a dárkové tašky. Získaná výbava patří SK ASK Klubu cestovatelů Plzeň, tudíž musíme o ni pečovat s ohledem na další studenty, kteří po nás plánují dobrodružné expedice.
Autor: Milan Nguyen

Mohlo by Vás také zajímat

0 comments: