Nejaktivnější středoškolák

1:14 AM Jan Rosenthaler 0 Comments

Chvála na naši expedici se valí ze všech stran jak laviny v Himálaji. Tentokrát se jedné pocty dočkal jednotlivec. Maruška Čejnová byla vybrána jako Nejaktivnější středoškolák roku 2016. A na tom má No Limits jistě nemalý podíl. Takovému velkému projektu nemohl prostě nikdo jiný v ČR konkurovat. Kromě toho Marie ještě chodí kromě gymnázia na konzervatoř, nedávno se vrátila z Číny, pochopitelně plní program DofE atd. Prostě toho stíhá tolik, co mnoho jiných lidí za celý život ne.
Nejaktivnější středoškolák je soutěž, do které se může přihlásit každý středoškolský (překvapivě) student. Nesmí ovšem jen tupě sedět ve škole (když takhle sedí ve dvou, je to už považováno za aktivitu), ale hledat i další uplatnění své osoby ve volném čase. Třeba jako dobrovolník, literát, herec nebo právě cestovatel. Po přihlášení následuje prezentace sebe sama v Praze. Z ní se následně vyseparuje užší výběr, který postupuje do dalšího kola, kde se soupeří o medailové pozice. Po vyhlášení výsledků následuje zajímavý program, třeba debata co s životem do 25 let.
Marušce tedy celý tým gratuluje a je rád, že může mít ve svém středu takového člověka. Článek nechtěla napsat sama, neznaje Cimrmanova citátu: "Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Tak nakonec se toho musel chopit někdo jiný, koneckonců táhneme všichni za jedno lano.

Mohlo by Vás také zajímat

0 comments: